Bundesliga

Borussia Moenchengladbach skočila na vrh ljestvice, svladali su Herthu

Trener Borussije Moenchengladbach Daniel Farke / Foto Reuters

Borussia (M) je upisala drugu pobjedu na startu sezone te ima jedan remi, uz utakmicu više od ostalih

U prvom susretu trećeg kola Bundeslige nogometaši Borussije iz Moenchengladbacha svladali su s 1-0, na domaćem terenu, berlinsku Herthu.

Pogodak odluke postigao je Plea u 34. minuti iz jedanaesterca, a jedan od gostujućih tragičara bio je povremeni hrvatski reprezentativac Filip Uremović.

On je, naime, u 69. minuti zaradio drugi žuti karton čime su naglo smanjenje šanse Berlinčana da se spase poraza na ovom gostovanju.

Do 57. minute za goste je igrao Ivan Šunjić.

Borussia (M) je upisala drugu pobjedu na startu sezone te ima jedan remi, a ujedno je, uz utakmicu više od ostalih, privremeno skočila na prvo mjesto ljestvice. Hertha ima remi i dva poraza.