Bundesliga

Borussia Dortmund remizirala kod Eintrachta, a Borussia Moenchengladbach kod Freiburga

Nico Schulz (Borussia Dortmund)/Foto REUTERS

Wolfsburg je odigrao 2-2 kod Koelna uz 90-minutno sudjelovanje Josipa Brekala, dok je Marin Pongračić ostao na klupi

BERLIN Nogometaši Borussie Dortmund odigrali su 1-1 na gostovanju kod Eintrachta u 10. kolu Bundeslige, dok je Borussia Moenchengladbach remizirala 2-2 kod Freiburga.

Klub iz Frankfurta je poveo golom Japanca Kamade (9), a za Dortmund je izjednačio 18-godišnji Amerikanac Giovanni Reyna (56).

Borussia Moenchengladbach je došla do boda u Freiburgu sjajnim udarcem Francuza Alassane Plea u drugom poluvremenu. Samo minutu prije Talijan Vincenzo Grifo je iz penala doveo Freiburg u vodstvo 2-1. Švicarac Breel Embolo je prvi zabio za Gladbach u 23. minuti, na 1-1 je izjednačio Philipp Lienhart. Borussiju sljedeći tjedan čeka ključna utakmica Lige prvaka kod Reala u Madridu.

Wolfsburg je odigrao 2-2 kod Koelna uz 90-minutno sudjelovanje Josipa Brekala, dok je Marin Pongračić ostao na klupi. Koeln je dvaput vodio golovima Thielmanna i Dude, a Arnold i Weghorst su gostima spasili bod.

Arminia je u Bielefeldu s 2-1 porazila Mainz.

Kasnije se igra derbi između Bayerna i Leipziga.

Vode Bayern (22) i Leipzig (20), dok je Borussia (D) treća s 19 bodova.