Premiership

Bilićev WBA u zadnjoj minuti ispustio pobjedu protiv Chelseaja, Kovačiću prvo poluvrijeme

Romaine Sawyers i Slaven Bilić/Foto REUTERS

Pritisak Chelseaja, koji je trajao od početka susreta, u drugom poluvremenu još se pojačao, a stigli su i golovi

LONDON Nogometaši West Bromwich Albiona, koje vodi Slaven Bilić, bili su na pragu velikog iznenađenja, na poluvremenu su vodili 3-0 protiv Chelseaja, ali su se na kraju morali zadovoljiti remijem, a pogodak za 3-3 zabio je Tammy Abraham u trećoj minuti sudačke nadoknade (90+3).

West Brom je poveo već u 4. minuti golom Calluma Robinsona. Domaćini su u 25. minuti imali prednost 2-0. Veliku pogrešku iskusnog brazilskog stopera Thiaga Silve, koji je trebao donijeti stabilnost u obrani “bluesa”, iskoristio je Callum Robinson za svoj drugi pogodak na utakmici.  Novi šok za goste dogodio se u 27. minuti, nakon kornera stoper Kyle Bartley pogađa za 3-0.

Pritisak Chelseaja, koji je trajao od početka susreta, u drugom poluvremenu još se pojačao, a stigli su i golovi. Prvo pogađa Mason Mount (55), potom Callum Hudson-Odoi (70), a u trećoj minuti sudačke nadoknade (90+3) Tammy Abraham zabija za konačnih 3-3. Hrvatski veznjak Mateo Kovačić odigrao je prvo poluvrijeme za Chelsea.