Susret u Zenici

BiH odigrala bez golova u prijateljskoj utakmici s Kostarikom, Lončar odigrao cijeli susret, Menalo do 80. minute

Stjepan Lončar/Foto PIXSELL

Bošnjaci su slobodni u 2. kolu skupine D europskih kvalifikacija, prije dva dana su u 1. kolu odigrali 2-2 na gostovanju u Finskoj, dok će u srijedu u 3. kolu ugostiti svjetskog prvaka Francusku

ZENICA Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine u prijateljskoj je utakmici igranoj u subotu u Zenici igrala 0-0 protiv Kostarike.

Bošnjaci su slobodni u 2. kolu skupine D europskih kvalifikacija, prije dva dana su u 1. kolu odigrali 2-2 na gostovanju u Finskoj, dok će u srijedu u 3. kolu ugostiti svjetskog prvaka Francusku. Igrači Rijeke Stjepan Lončar i Luka Menalo počeli su susret. Lončar je igrao do kraja, dok je Menalo izašao u 80. minuti.

Domaćin sljedećeg SP-a Katar je, pak, u Debrecenu svladao Azerbajdžan sa 2-1 (0-1). Azeri su poveli preko Sejdajeva 816-11m), a Katarani su u nastavku stigli do pobjede golovima Al Heidosa (55-11m, 58). To je druga pobjeda Katara ovoga tjedna, prije tri dana je također u Debrecenu svladao Luksemburg sa 1-0.