Remi Danaca

Dobre vijesti za nogometaše Rijeke: Kopenhagen je prokockao vodstvo kod Vejlea i pokazao da je ranjiv

Mateo Sučić

Momčad Stalea Solbakkena, koji nije odmarao igrače, prokockala je dva gola prednosti u nastavku

RIJEKA Danski Kopenhagen, suparnik Rijeke u play-offu Europske lige, osvojio je prvi bod u domaćem prvenstvu remijem na gostovanju kod Vejla (2:2), ali se nije napunio samopouzdanjem uoči sraza s Riječanima.

Momčad Stalea Solbakkena, koji nije odmarao igrače, nakon sat vremena igre vodila je 2:0 prekrasnim pogotkom desnog braniča Ankarsena i rutinskom realizacijom na ubačenu loptu Wilczeka.

No, Vejle se vratilo preko Souse nakon greške u obrani Kopenhagena pa osvojilo bod u trećoj minuti sudačke nadoknade sjajnim pogotkom Dwamene.