Nogomet

Manchester City lagano do pobjede na startu nove sezone Premier lige. Igrali i Kovačić i Gvardiol

Kovačić, koji je u City stigao ovoga ljeta iz Chelseaja, u igru je ušao u 23. minuti, dok je Gvardiol svoj debi u Premier ligi upisao ušavši u 79. minuti.

BURNLEY Nogometaši Manchester Cityja sigurnom su 3-0 (2-0) pobjedom na gostovanju kod Burnleyja krenuli u obranu naslova prvaka Engleske, a u slavlju protiv povratnika u društvo najboljih sudjelovala su i oba hrvatska reprezentativca Mateo Kovačić i Joško Gvardiol.

City je ka pobjedi s dva gola u prvom poluvremenu usmjerio Haaland (4, 46), a pobjedu i konačni rezultat postavio je Rodri (75).

U subotu će igrati Arsenal – Nottingham Forest, Bournemouth – West Ham United, Brighton and Hove Albion – Luton Town, Everton – Fulham, Sheffield United – Crystal Palace i Newcastle United – Aston Villa, u nedjelju će na travnjak Brentford – Tottenham Hotspur i Chelsea – Liverpool, dok će 1. kolo u ponedjeljak zaključiti Manchester United – Wolverhampton Wanderers.