Ligue 1

Lovro Majer asistent u visokoj pobjedi Rennesa, Bordeaux primio šest golova i ostao u zoni ispadanja

Lovro Majer/Foto REUTERS

U prvom poluvremenu mrežu slabih gostiju tresli su Terrier (33) i Bourigeaurd (43), na 3-0 povisio le Laborde (61), dok je konačni rezultat s dva gola u samoj završnici postavio Guirassy (89, 90+2).

RENNES Hrvatski nogometni reprezentativac Lovro Majer bio je asistent za jedan pogodak u uvjerljivoj 6-0 (2-0) domaćoj pobjedi Rennesa protiv Bordeauxa u susretu 21. kola francuskog prvenstva.

Majer je u igru ušao u 68. minuti zajedno s Truffertom te je samo dvije minute potom poslužio upravo Trufferta za pogodak za 4-0.

Rennes je sada četvrti na ljestvici sa 34 boda, dok je Bordeaux predzadnji sa 17. bodova.

Na vrhu je Paris SG sa 50 bodova, 11 više od druge Nice.