Serie A

Lazio uvjerljivom predstavom protiv Spezije skočio na treće mjesto, Milinković-Savić dvostruki strijelac

Ciro Immobile/Foto REUTERS

RIM Lazio je u nedjelju kod kuće u utakmici 8. kola talijanskog prvenstva sa 4-0 pobijedio Speziju.

Rimski klub je došao u vodstvo 12. minuti pogotkom Zaccagnija, iako je već u trećoj minuti mogao povesti, ali je Ciro Immobile bio neprecizan s bijele točke.

Na 2-0 u 24. minuti podiže Alessio Romagnoli. U drugom poluvremenu Sergej Milinković-Savić najprije u 61. minuti povećava prednost Lazia na 3-0, a onda u sudačkoj nadoknadi na kraju susreta zabija svoj drugi gol za konačnih 4-0.

Lazio je sada treći na ljestvici sa 17 bodova, a Spezia je 12. s osam bodova.