LIGUE 1

Kovaču pobjeda protiv Marseillea, Ćaleta-Car asistirao za jedini gol gostiju

Guillermo Maripan i suigrači slave pogodak/Foto: REUTERS

Marseille je poveo pogotkom Nemanje Radonjića u 12. minuti na asistenciju Duje Ćaleta-Cara, no u drugom poluvremenu Monaco je u potpunosti nadigrao goste i uzeo pobjedu.

PARIZ U 21. kolu nogometnog prvenstva Francuske Monaco, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, u subotu je na domaćem terenu protiv Marseillea slavio s 3:1.

Gosti su poveli pogotkom Nemanje Radonjića u 12. minuti, kojemu je asistirao hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car. No, u drugom poluvremenu Monaco je nadigrao goste i pogocima Guillerma Maripána (47′), Aureliena Tchouamenija (75′) i Stevan Jovetića (90’+1′) došao je do četvrte uzastopne pobjede.

Prethodno je Lens kod kuće izgubio od Nice s 0:1, a dan ranije u prvom dvoboju 21. kola PSG je s 4:0 na Parku prinčeva pobijedio Montpellier.