Premijer liga

Košarkašice FSV-a nedodirljive na domaćem terenu, Riječanke svladale i Zadranke

K. B.

Josipa Tuftan/Foto A. MAKSIMOVIĆ

RIJEKA Utakmica 10. kola Premijer lige košarkašica: FSV – Zadar Plus 70:60 (22:13, 16:15, 16:16, 16:16). SRC 3.maj. Gledatelja: 200. Suci: Žagar, Trebatički i Miletić.

FSV: Bašek 9, Kajfeš 3, Jurčić 3, Trehub 23 (3-6), Brajac 13 (5-6), Krakić 13, Ratković, Vidović, Šporčić, Brandić 4, Tuftan 2 (0-1).

ZADAR PLUS: Bošnjak 15 (3-3), Amwine 4 (2-2), Joyner 17 (5-6), Štrmelj 8 (2-3), Balić 9, Dražić 2 (2-2), Colić, Ljubos 5 (0-2), Župan, Bodrožić.

Riječanke su nastavile s odličnim učinkom na domaćem terenu te su se petom ovosezonskom pobjedom učvrstile na sredini ljestvice.

Zadnje tri četvrtine završile su gotovo pa istim, izjednačenim rezultatom, pa se tako ključnom pokazala prva dionica, koju su domaće otvorile sjajnom serijom 16:2.

Zadranke su se tek od druge četvrtine sabrale, ali nedovoljno za preokret.