NBA liga

Sunsi iznenadili Buckse bez Antetokunmpa, Dario Šarić ubacio 11 poena

Dario Šarić/Foto REUTERS

RIJEKA Dario Šarić odigrao je 26 minuta i ubacio 11 poena (pet skokova, jedan asist i jedna osvojena lopta), u veliku pobjedu Sunsa koji su u Phoenixu nadigrali Buckse. Istina gosti su nastupili bez Antetokunmpa, no njegov izostanak trudili su se nadomjestiti Middleton s 39 i Bledsoe s 28 poena. Sunse je predvodio Devin Booker s 36 poena.

Lakersima je pripao gradski derbi iz trećega pokušaja ove sezone. Anthony Davis (30 poena) i LeBron James (28 poena) bili su najbolji kod pobjednika, a Paul George (31 poen kod poraženih). Ivica Zubac odigrao je 14 minuta i postigao pet poena, te uhvatio sedam loptu uz jednu asistenciju i blokadu.

Luka Šamanić i Ante Žižić nisu igrali u međusobnom susretu Clevelenda i San Antonia koji je otišao u produžetak. Cavaliersi su na kraju slavil na krilima Andrea Drummonda koji je uz 28 poena sakupio i 17 skokova.

Luka Dončić postigao je 36 poena uz 10 skokova i 8 asistencija u domaćem porazu Dallasa od Indiane.

Rezultati: Brookyln – Chicago 110:107, Minnesota – New Orleans 107:120, La Clippers – La Lakers 103:112, Boston – Oklahoma City 104:105, Phoenix – Milwaukee 140:131, Washington – Miami 89:100, Dallas – Indiana 109:112, Houston – Orlando 106:126, Cleveland -San Antonio 132:129, New York – Detroit 96:84, Sacramento – Toronto 113:118.