NBA liga

Slavlje Indiane u Washingtonu uz Bogdanovićevih 18 poena

Ante Žižić (Cleveland)/Foto REUTERS

Cleveland je na svom parketu svladao Memphis u čemu je Ante Žižić bio startni centar Cavaliersa te za gotovo 30 minuta igre postigao 18 poena uz sedam skokova

WASHINGTON Indiana Pacersi su ostvarili 40. pobjedu u ovoj sezoni svladavši na gostovanju Washington Wizardse sa 119-112, a Bojan Bogdanović je u novom trijumfu svoje momčadi sudjelovao sa 18 koševa te po četiri skoka i asistencije.

Cleveland je na svom parketu svladao Memphis u čemu je Ante Žižić bio startni centar Cavaliersa te za gotovo 30 minuta igre postigao 18 koševa uz sedam skokova.

Minnesota je poražena na gostovanju u Milwaukeeju sa 140-128. Dario Šarić je bio u početnoj petorci Timberwolvesa te za 29 i pol minuta u igri ubacio sedam koševa uz osam skokova i tri asistencije.

Phoenix je nastavio negatovan niz i na gostovanju u Atlanti doživio 17. uzastopni poraz. Domaći su slavili sa 120-112, a Dragan Bender je za goste odigrao 17 minuta uz učinak od četiri koša i pet skokova.

Rezultati:

Washington – Indiana 112-119 (B. Bogdanović 31:10 min, 18 k, šut 8/15, 4 s, 4 a, 1 ol)

Cleveland – Memphis 112-107 (A. Žižić 29:40 min, 18 k, šut 6/7, 7 s, 1 a)

Milwaukee – Minnesota 140-128 (D. Šarić 29:36 min, 7 k, šut 2/11, 8 s, 3 a, 1 ol)

Atlanta – Phoenix 120-112 (D. Bender 17 min, 4 k, šut 1/2, 5 s)

Miami – Detroit 96-119

Chicago – Boston 126-116

Oklahoma City – Sacramento 116-119

Charlotte – Brooklyn 115-117

Utah – Dallas 125-109

New Orleans – LA Lakers 128-115

Golden State – Houston 112-118