Premijer liga

Košarkašice FSV-a bez šanse u zaostalom susretu kod Medveščaka

Katarina Blažević

Josipa Tuftan/Foto Arhiva NL

Odlično su domaće otvorile susret, a Riječanke i drugu utakmicu zaredom u prvoj četvrtini upisale jednoznamenkast broj poena

ZAGREB Zaostali susret 4. kola Premijer lige košarkašica – skupina sjever: Medveščak – FSV 74:56 (23:7, 16:17, 14:13, 21:19). SŠD Pešćenica. Bez gledatelja. Sutkinje: Tomić, Ljubičić (Zagreb), Korade (Križevci).

MEDVEŠČAK: Petrak 7, Skorić 6, Hajdin 11, Strize 20, Uzelac 6, Jakovljević 5, Mandić 11, Mrdalj, Leovac, Krajinović, Nimac 8, Livajušić.

FSV: Bašek 8, Perko 8, Horford 5, Škapin 4, Tuftan 10, Bošnjak 3, Bašić, Soldo, Mršić 1, Kajfeš, Krajina 9, Peričić 8.

Košarkašice FSV-a nisu imale šanse protiv Medveščaka, čije su se igračice tek vratile na teren nakon samoizolacije. Odlično su domaće otvorile susret, a Riječanke i drugu utakmicu zaredom u prvoj četvrtini upisale jednoznamenkast broj poena. Već za vikend Riječanke čeka gostovanje kod Plamen Požege koja još ne zna za pobjedu.