NBA liga

Ivica Zubac ostvario “double-double” u uvjerljivoj pobjedi LA Clippersa nad Pistonsima

Ivica Zubac/Foto REUTERS

Hrvatski centar je za samo 21:57 minuta provedenih na parketu postigao 10 koševa uz 13 skokova

LOS ANGELES  Hrvatski košarkaš Ivica Zubac ostvario je novi “double-double” učinak u 107-96 domaćoj pobjedi Los Angeles Clippersa protiv Detroit Pistonsa u NBA ligi, hrvatski centar je za samo 21:57 minuta provedenih na parketu postigao 10 koševa uz 13 skokova.

Zubac je pogodio tri od četiri šuta iz igre te sva četiri slobodna bacanja, a usto je imao i dvije asistencije te po jednu blokadu i osvojenu loptu.

Susret je praktički bio riješen već nakon tri četvrtine, početkom četvrte Clippersi su vodili sa 89-64 pa su Pistonsi do kraja utakmice tek ublažili poraz protiv pričuvnih igrača domaćeg sastava.

Najučinkovitiji kod Clippersa bio je Reggie Jackson sa 21 ubačajem, dok je Jerami Grant sa 20 poena i 10 skokova predvodio Pistonse.

Clippersi su sada na omjeru pobjeda i poraza 11-8, a Pistonsi na 4-15.