NBA liga

Bogdanović predvodio Pacerse do pete uzastopne pobjede

Bojan Bogdanović/Foto REUTERS

INDIANAPOLIS Bojan Bogdanović je sa 23 koša predvodio Indianu do pete uzastopne pobjede 105-90 protiv Clevelanda za koji je Ante Žižić ubacio tri koša uz tri skoka i jednu asistenciju. Ivica Zubac je kao startni centar debitirao u dresu Los Angeles Clippersa, koji su nevjerojatnim preokretom u drugom poluvremenu slavili sa 123-112 na gostovanju u Bostonu. Naime, Celticsi su u prvom poluvremenu imali najveću prednost od 26 koševa, a u drugo poluvrijeme su ušli sa +21. No, Clippersi su drugo poluvrijeme dobili sa 32 koša razlike (70-38), u čemu im je hrvatski centar pomogao završivši utakmicu sa 12 koševa, devet skokova i tri blokade.

Mario Hezonja je bio u početnoj postavi New Yorka te ubacio sedam koševa uz devet skokova, dvije asistencije i jednu osvojenu loptu, ali Knicksi nisu izbjegli 16. uzastopni poraz. Toronto je u Madison Square Gardenu slavio sa 104-99.

Rezultati:

Indiana – Cleveland 105:90 (B. Bogdanović 33:37 min, 23 k, šut 9/17, 1 s, 2 a / A. Žižić 16:32 min, 3 k, šut 1/4, 3 s, 1 a)

Boston – LA Clippers 112:123 (I. Zubac 23:08 min, 12 k, šut 5/10, 9 s, 3 bl)

New York – Toronto 99:104 (M. Hezonja 25:06 min, 7 k, šut 3/6, 9 s, 2 a, 1 ol)

Milwaukee – Orlando 83:103

Houston – Oklahoma City 112:117

Atlanta – Charlotte 120:129

Chicago – Washington 125:134

Memphis – New Orleans 99:90

Utah – San Antonio 125:105