La Liga

Kiks Barcelone. Katalonci na svojem terenu uzeli tek bod protiv pretposljednje momčadi lige

BARCELONA Nogometaši Barcelone ostali su bez očekivana tri domaća boda u ogledu 24. kola španjolske La Lige, odigrali su tek 3-3 protiv Granade, pretposljednje momčadi na ljestvici.

Barcelona je povela u 14. minuti kada je prvi od dva pogotka na ovom susretu postigao 16-godišnji Lamine Yamal. Do kraja prvog dijela gosti su uspjeli izjednačiti te je u 43. za 1-1 pogodio Ricard Sanchez.

U nastavku dvoboja Granada je vodila 2-1 i 3-2 nakon golova Pellistrija u 60. i Ignasija Miquela u 66. minuti. Na 2-2 je izjednačio Lewandowski nakon sjajne asistencije Gundogana u 63. minuti, dok je u 80. spomenuti Lamine Yamal postavio konačnih 3-3 nakon odličnog udarca s 20-ak metara.

Mogla je Barcelona u završnici do potpunog preokreta i pobjede, ali je propustila nekoliko odličnih prilika.

Barcelona je ostala treća na ljestvici te ima 10 bodova manje od Reala, a pet od Girone. Granada je nakon tri ligaška poraza u nizu došla do drugog neodlučenog rezultata zaredom i nalazi se i dalje na pretposljednjem mjestu.