La Liga

Getafe slavio prvi put u zadnja četiri kola, a Granada nastavila s porazima

Domaćin je poveo golom Masona Greenwooda u 21. minuti, a na 2-0 je povisio Borja Mayoral u 36. minuti

GETAFE U susretu 22. kola španjolskog nogometnog prvenstva Getafe je pobijedio Granadu sa 2-0 upisavši prvu pobjedu u zadnja četiri kola, dok je Granada doživjela i treći poraz u nizu.

Domaćin je poveo golom Masona Greenwooda u 21. minuti, a na 2-0 je povisio Borja Mayoral u 36. minuti.

Granada se mogla vratiti u meč u 59. minuti, međutim bivši napadač zagrebačke Lokomotive Myrto Uzuni nije realizirao jedanaesterac. Pogodio je lijevu stativu.

Gosti su imali lijepu priliku i u 79. minuti, međutim udarac Oscara Melenda je David Soria obranio.

Getafe je ostao na 10. mjestu sa 29 bodova, dok je Granada na 19. poziciji sa 11 bodova, sa šest bodova manje od zone spasa.

Na vrhu je Girona sa 55 bodova, bodom više i susretom više od Real Madrida.