HT Premijer liga

FOTO Košarkaši DepoLink Škrljeva furiozno krenuli pa stali, Aco Petrović na utakmici

Katarina Blažević

Filip Kalajžić i Martin Jelić/Foto V. KARUZA

Gostujuća je momčad preokrenula na kraju prvog poluvremena i u trećoj četvrtini iskoristila neiskustvo i mladost Zelenih

MAVRINCI Susret 1. kola HT Premijer lige: DepoLink Škrljevo – Furnir 81:90 (23:21, 24:27, 17:26, 17:16). Dvorana Mavrinci. Gledatelja: 200. Suci: Rogić, Pavičić (obojica Zagreb) i Miletić (Rijeka).

DEPOLINK ŠKRLJEVO: Bešić, Jelić 17 (1-1), Obukwelu 6 (4-6), Bart, Rajčić 13 (6-7), Antunović 17, Ramme 11 (4-4), Smojver 10, Butorac, Rajković, Ćošić, Svoboda 7 (1-2).

FURNIR: Hollingsworth 13 (3-3), Vidović 24 (9-13), Kalajžić 5, Nazor, Savić 10 (4-4), Tišma, Bjelanović 2, Bošnjak 21 (1-3), Rađa 8, Karahodžić 7 (3-5), Paponja.

Foto galerija: Premijer liga košarkaša AO Škrljevo - Furnir Foto: Vedran Karuza

Košarkaši DepoLink Škrljeva furiozno su ušli u susret s Furnirom, ali na kraju nisu uspjeli uzeti oba boda. Gostujuća je momčad preokrenula na kraju prvog poluvremena i u trećoj četvrtini iskoristila neiskustvo i mladost Zelenih, a utakmicu je odmah pokraj terena gledao i sportski direktor HKS-a Aleksandar Petrović.

Imali su Škrljevčani i “plus 10” (19:9) u prvoj četvrtini nakon što je Jelić dodao svoju drugu tricu, a sjajno je krenuo i centar Antunović (obojica susret završila sa 17 poena). Potom je domaćin stao, Furnir je bio jači u reketu te je do kraja prve dionice stigao na samo dva poena zaostatka, a na kraju poluvremena je i preokrenuo poenima Hollingswortha (43:44).

Gosti su u trećoj dionici iskoristili propuh u obrani Zelenih, tricama Vidovića (55:63) i Savića (57:69) već su se značajnije odvajali od domaćina. Na kraju je Škrljevo imalo i 15 izgubljenih lopti naspram osam Furnira…