BUNDESLIGA

Eintrachtu treća pobjeda u nizu, Kramarić asistirao za utješni gol u porazu Hoffenheima

Filip Kostić slavi pogodak/Foto: REUTERS

Eintracht je ostvario treću uzastopnu pobjedu i četvrti je na tablici s 36 bodova, dok je Hofenheim pretrpio drugi uzastopni poraz i zauzima 12. mjesto sa 22 boda.

BERLIN U dvoboju 20. kola Bundeslige Eintracht je kao gost svladao Hoffenheim s 3:1, dok je asistenciju za pogodak ubilježio hrvatski napadač Andrej Kramarić.

Kramarić je u 47. minuti asistirao Togoancu Bebou za izjednačenje (1:1), no klub iz Frankfurta je dokraja zabio dva gola i probio se na četvrto mjesto. Junak dvoboja bio je Srbin Filip Kostić, koji je dao prvi gol za goste u 15. minuti, a potom asistirao N’Dicki (62′) i Andre Silvi (64′) za pobjedu Eintrachta.

Portugalcu je to 17. gol sezone i drugi je na listi strijelaca iza Lewandowskog (24).

Utakmica 20. kola Njemačke lige između Arminije iz Bielefelda i Werdera iz Bremena odgođena je u nedjelju zbog snježne oluje koja je pogodila središnju Njemačku.