Nogomet

Cristiano Ronaldo zabio hat-trick momčadi Slavena Bilića, velika pobjeda Al Nassra

Mane je precizan bio i drugi put na utakmici kada je u 81. minuti iskoristio ubačaj i glavom pogodio suprotni kut, a konačnih 5:0 postavio je Ronaldo

Nogometaši Al Nassra su u trećem kolu saudijskog prvenstva na gostovanju pobijedili Al Fateh, koji vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, s čak 5:0.

Al Nassr je poveo u 27. minuti golom Sadija Manea nakon sjajne asistencije Cristiana Ronalda. Nakon što je dobio loptu Marcela Brozovića na rubu šesnaesterca, Ronaldo ju je petom proslijedio točno u noge Senegalca.

Ronaldo je potom zabio malo prije odlaska na odmor, u 38. minuti, pa ponovo u 55. minuti. Mane je precizan bio i drugi put na utakmici kada je u 81. minuti iskoristio ubačaj i glavom pogodio suprotni kut, a konačnih 5:0 postavio je Ronaldo.