Premier liga

Branič u 90. minuti donio bod Evertonu protiv Tottenhama, Perišić odigrao cijelu utakmicu

Tottenham je golom Harrya Kanea (68'-11m) vodio sve do 90. minute kada je branič Michael Keane donio bod Evertonu.

LIVERPOOL U dvoboju 29. kola Engleske lige Everton i Tottenham su na Goodison Parku odigrali 1-1.

Tottenham je golom Harrya Kanea (68′-11m) vodio sve do 90. minute kada je branič Michael Keane donio bod Evertonu.

Pijetlovi se bore za Ligu prvaka, a Everton za ostanak pa je utakmica bila nervozna s dva crvena kartona – Doucurea u 58. minuti kod domaćih, te Lucasa Moure (90) kod gostiju.

Ivan Perišić je odigrao cijelu utakmicu za goste.

Tottenham je sada četvrti s istim brojem bodova kao i petoplasirani Manchester United, dok je Everton 15. s 27 bodova.