Kvalifikacijski turnir

Mažoretkinje grada Crikvenice ovjenčane medaljama u Vrsaru

Robert Šimonović

Foto Mažoretkinje grada Crikvenice

Kvalifikacijski turnir Alliance Majorette Adriatica, održan u Vrsaru, donio je veliki uspjeh za Mažoretkinje grada Crikvenice, 61 članicu s područja grada Crikvenice i Vinodolske općine, ali i za Mažoretkinje Selca (25 članica).

Trenerice Lidija Medek, Matea Jurčić i Zara Šnajdar s ponosom su predstavile 35 koreografija i vratile se s turnira bogatije za medalje svih boja.

U kategoriji Djeca, gdje su svi sudionici nagrađeni medaljama za sudjelovanje, nastupilo je 24 djece u dobi od 4 do 7 godina iz Crikvenice, Selca i Dramlja.

Tim Mažoretkinja grada Crikvenice osvojio je 5 zlatnih, 10 srebrnih i 4 brončane medalje. Tri koreografije su zauzele četvrto mjesto, a jedna peto. Za neke sudionike ovaj turnir bio je prolaznica za nadolazeće svjetsko natjecanje koje će se održati u Francuskoj u srpnju.

– Čestitamo našim mažoretkinjama na izvanrednom uspjehu i predanosti koju su pokazale na turniru. Neka vas ove medalje podsjećaju na vaš trud, talent i timski duh koji ste uložili. Želimo vam još mnogo sjajnih nastupa i nezaboravnih trenutaka na putu do svjetskog natjecanja! – poručuju iz Grada Crikvenice.