U Senju završila Zimska malonogometna liga, sudjelovalo preko 500 nogometaša

Dorotea Prpić

Ova popularna sportska manifestacija okupila je velik broj ekipa i brojne gledatelje

Završena je 26. Zimska malonogometna liga „Senj 2024.“ , a na ovom poznatom i popularnom sportskom nadmetanju sudjelovalo je preko 500 nogometaša.

Kod veterana prvi u završnom poretku je GEO MARIN TERASA VRTIĆ, druga je ekipa CIMPA RAMPA CB JULIJUS, dok je treće mjesto pripalo ekipi ZLATKO COMMERC.

Najbolji igrač kod veterana bio je Marijan Tomić , a najbolji vratar Ljubomir Lastrić, obojica iz GEO MARIN TERASA VRTIĆ, dok je titulu najboljeg strijelca osvojio Marko Poljak iz ekipe ZLATKO COMMERCE.

Kod dječaka početnika prvo mjesto pripalo je ekipi NK GOSPIĆ 91-2, drugo mjesto zauzela je ekipa NK NEHAJ 2, a treće mjesto NK NEHAJ 1.

Najbolji strijelac u ovoj skupini je Teo Novosel iz NK NEHAJ 1. Najbolji vratar je Franko Matijević , a najbolji igrač Nikša Balenović , obojica iz NK GOSPIĆ 91-2.

U natjecanju mlađih pionira prvo mjesto je zauzela ekipa NK VINODOL 3, drugo NK GOSPIĆ 1, a treće mjesto NK VINODOL 1.Najbolji igrač i najbolji strijelac je Luka Raštekorac iz NK VINODOL, a najbolji vratar je Jakov Kulaš iz NK GOSPIĆ 1.

Kod starijih pionira prvo mjesto pripalo je ekipi CADILLAC PEUŠIĆ, drugo mjesto ekipi VIA SENJ, a treće NK LIKA 95. U ovoj kategoriji najbolji igrač bio je Antonio Mataija iz CADILLACA, najbolji strijelac bio je Adrijan Đurić iz VIA SENJ, a najbolji vratar Branimir Kokot iz NK LIKA 95.

U Završnici seniorskog dijela 26. Zimske malonogometne lige Senj prvo mjesto osvojila je ekipa “FRANKO I PRIJATELJI” , drugo mjesto osvojila je ekipa iz Selca “FAZA VID-MAR”, a treće mjesto osvojila je ekipa “VIA BUTKOVIĆ TRANSPORTI” iz Senja.

Najboljim igračem turnira proglašen je Mario Smolčić iz pobjedničke ekipe “FRANKO I PRIJATELJI”, najbolji strijelac je Toni Petrinović, koji je također igrač pobjedničke ekipe, dok je najbolji vratar Ljubo Lastrić iz momčadi Geomarin Terasa Vrtić.

Ova popularna sportska manifestacija okupila je velik broj ekipa i brojne gledatelje, a održana je u organizaciji Rukometnog kluba Senj, Grada Senja i Zajednice sportova Ličko senjske županije i pod pokroviteljstvom Hrvatskog nogometnog saveza.