Druženje u Noći Gorana / Foto G. Vranić
povezane vijesti
DELNICE – Lovački dom Delnice iznova je bio uspješan domaćin Goranske noći, druženja koje godinama organizira Društvo Gorana Rijeka. Uz članove tog riječkog Društva druženju su nazočili i mnogi drugi Gorani, kako s goranskih prostora, tako i iz Zagreba, a sjajno ih je zabavljao Trio Swing.
Uz ugostiteljsku ponudu ljubaznog osoblja Lovačkog doma nitko nije ostao suha grla ni prazna želuca, a svakako treba reći i to da su članovi Upravnog odbora Društva Gorana Rijeka uz suorganizaciju Društva Goranin Zagreb, osigurali bogat fond nagrada za tombole koje su već početkom večeri prodane.
Kako to tradicija nalaže i ovog je puta zabava imala i humanitarni karakter pa je tako prikupljeno 400 eura koji će biti uskoro predani Delničanki Danijeli Petelin koja životne probleme savladava uz dijagnozu cerebralne paralize.