Kup Hrvatske

Osijek rutinski izborio prolaz u četvrtfinale Kupa Hrvatske i ostao bez Ramona Miereza uoči ogleda s Rijekom

Ramon Mierez tijekom ogleda u Zagrebu/Foto PIXSELL

Fiolić i Mierez su zabili pogotke za Bijelo plave, a argentinski napadač je sedam minuta nakon što se upisao u strijelce morao s travnjaka zbog ozljede

ZAGREB Nogometaši Osijeka svladali su Rudeš 2:0 i postali prva momčad koja se plasirala u četvrtfinale Kupa Hrvatske. Ivan Fiolić doveo je Osječane u vodstvo u 55. minuti, a manje-više rutinsku pobjedu i prolaz potvrdio je Ramon Mierez u 71. minuti.

Sedam minuta nakon što je postigao pogodak Mierez je izašao iz igre zbog ozljede. Pri izlasku s terena pomogli su mu lijenički i fizioterapeut Bijelo plavih što sugerira da je u pitanju teža ozljeda uslijed koje će propustiti prvenstveni susret protiv Rijeke za pet dana na Rujevici.