LA LIGA

Sevilla pobijedila Granadu, prvi gol za domaće postigao bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić

Ivan Rakitić/Foto REUTERS

Bivši hrvatski reprezentativac zabio je za 1:0 iz kaznenog udarca u 16. minuti, a bio je to njegov treći gol ove sezone.

SEVILLA U susretu 32. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je pobijedila Granadu sa 2:0, a prvi gol na utakmici postigao je hrvatski nogometaš Ivan Rakitić.

Na 2:0 povisio je Lucas Ocampos u 53. minuti, a poraz Granade ublažio je Roberto Soldado iz jedanaesterca u 90. minuti.

Sevilla je trenutačno četvrta sa 70 bodova, jednim bodom manje od Barcelone i Real Madrida, dok vodeći Atletici ima 73 boda i utakmicu manje.

Identičnim rezultatom Celta je pobijedila Osasunu u čijim je redovima Ante Budimir igrao do 74. minute.

Celta je povela u 42. minuti golom Iaga Aspasa, na 2:0 je povisio Jeison Murillo u 65. minuti, a konačnih 2:1 je postavio Roberto Torres iz kaznenog udarca u 77. minuti.

U ranije odigranom susretu Barcelona je na gostovanju pobijedila Villarreal sa 2:1 izjednačivši se na drugom mjestu s Real Madridom.