Austrijsko prvenstvo

Dario Vizinger postigao svoj četvrti gol u Austriji, pogodio je u 90. minuti za pobjedu nad Sturmom

Dario Vizinger upisao je dva prvenstvena nastupa za prvu momčad Rijeke/Foto Arhiva NL

Vizinger je biviši junior Rijeke s dva nastupa u prvoj momčadi bijelih

BEČ  Mladi hrvatski napadač Dario Vizinger bio je strijelac pobjedničkog pogotka u 90. minuti za Wolfsberger u 2-1 (1-1) gostujućoj pobjedi protiv Sturma u Garzu u susretu 18. kola austrijskog nogometnog prvenstva.

Vizinger, bivši junior Rijeke s dva nastupa u prvoj momčadi bijelih, pogodio je mrežu Sturma u 90. minuti susreta, a bio je to njegov četvrti prvenstveni pogodak ove sezone.

Vizinger je odigrao čitav susret za Wolfsberger koji je peti na ljestvici sa 27 bodova, četiri manje od petog Sturma. U derbiju je Salzburg svladao bečki Rapid sa 4-2 pa je sada vodeći sa 43 boda, šest više od drugog Rapida.