Francusko prvenstvo

Niko Kovač u finišu ispustio pobjedu kod Rennesa i priliku da zasjedne na čelo ljestvice

Niko Kovač/Foto REUTERS

Monaco je primio dva pogotka u posljednjih desetak minuta utakmice. Toma Bašić se ozljedio u porazu Bordeauxa kod Lensa

PARIZ Monaco je 4. kolu Ligue 1 poražen na gostovanju kod Rennesa iako je do samo finiša utakmica imao minimalno vodstvo zahvaljujući pogotku Ben Yeddera iz 28. minute. Momčad nekadašnjeg hrvatskog izbornika Nike Kovača u 81. minuti primila je izjednačujući gol N’Zonzija, a u sučevoj nadoknadi vremena potpuni preokret domaćina okrunio je Truffer.

Kovačeva ekipa ovim porazom propustila je priliku barem privremeno zasjeti na čelo ljestvice.

U prvom subotnjem ogledu 4. kola nogometaši Lensa upisali su treću pobjedu u nizu svladavši Bordeaux sa 2-1.

Za Lens su zabili Ignatius Ganago (47) i Gael Kakuta (59-PEN), a strijelac za goste bio je Samuel Kalu (90+5). Bordeaux je od 58. minute imao igrača manje jer je isključen Paul Baysse, a hrvatski veznjak u redovima Bordeauxa Toma Bašić napustio je igru u 26. minuti zbog ozljede.