Treći poraz

Tudor prekrižen nakon novog poraza PAOK-a

U susretu 22. kola grčkog nogometnog prvenstva PAOK je na svom travnjaku izgubio od gradskog suparnika Iraklisa 0-1 i sve je izglednije kako će hrvatski stručnjak Igor Tudor dobiti otkaz.

Bio je to već treći ligaški poraz PAOK-a u posljednja četiri kola, a računajući i kup susrete Tudorova momčad je sedam susreta bez pobjede.

Pogodak odluke zabio je Brazilac Leozinho u 73. minuti utakmice. U posljednjim trenucima susreta PAOK je ostao s igračem manje, nakon što je isključen Miguel Vitor. Hrvatski nogometaš Marin Leovac igrao je za domaći sastav prvo poluvrijeme.

Posljednju pobjedu Iraklis je protiv gradskog suparnika upisao 2008. godine, a posljednji put je na stadionu Toumbas slavio prije 13 godina.

Na ljestvici vodi Olympiakos sa 61 bodom, AEK je drugi sa 45 boda, dok je Panathinaikos treći sa 41 bodom. Panionios je četvrti sa 35 bodova, a PAOK drži peto mjesto sa 34 boda.