Prvacima, odnosno kapetanu Željku Blažičeviću pehar je na boćalištu Ćokovo uručila predsjednica Boćarskog saveza PGŽ-a Renata Ševerdija
povezane vijesti
BRIBIR – Boćari Bribira osvojili su naslov prvaka 2. županijske lige-istok i time stekli pravo nastupa u viši rang natjecanja, odnosno 1. županijsku boćarsku ligu.
U sezoni 2025./2026. boćari Bribira u 14 kola upisali su 12 pobjeda te dva poraza. Prvacima, odnosno kapetanu Željku Blažičeviću pehar je na boćalištu Ćokovo uručila predsjednica Boćarskog saveza PGŽ-a Renata Ševerdija.
Predsjednik BK-a Bribir Ivica Jerčinović na fešti je kazao kako se Bribir vraća u ligu kojoj pripada, dok je predsjednica Ševerdija iskazala zadovoljstvo činjenicom što će se Bribir iduće sezone natjecati u višem rangu, dodavši kako joj je drago vidjeti mlade u klubu.
Uz voditelja Draženka Blažičevića, kapetana Željka Blažičevića i predsjednika Kluba Ivicu Jerčinovića, ekipu prvaka predvodili su Vinko Antonić, Bruno Blažičević, Stjepan Blažičević, Fran Citković, Adrian Čor, Mate Ćorluka, Milan Dundović, Danijel Kršul, Sanjin Mavrić, Marinko Plovanić, Petar Saftić, Davor Saftić, Marko Strizić, Željko Strizić, Dominik Tonković, Niko Tonković, Zoran Tonković, Žarko Tonković, Dario Vlastelić i Ivica Vlastelić.
U 1. županijskoj ligi Bribirci će igrati na svom boćalištu. Ove godine su odmjeravali snage s Hreljinom, Križišćem, Selcem i Škrljevom, a sljedeće sezone susjedske derbije igrat će s Drivenikom i Svetim Jakovom 2 iz Jadranova.