povezane vijesti
Najmlađe članice Taekwondo kluba Senj nastavile su nizati uspjehe. Na posljednjem turniru ove sezone, 17. Grobnik kupu, osvojile su nove medalje.
Sudjelovalo je 14 klubova i 150 natjecatelja, a za Taekwondo klub Senj borile su se četiri natjecateljice i sve su bile na postolju.
Ema Prpić osvojila je zlato, Alina Prpić srebro, a broncu su osvojile Lucija Mikola i Lota Miškulin. Sve su jako zadovoljne rezultatima, kao i njihova trenerica Veronika Salkić koja ih je i vodila na natjecanje.