Proslava Jurjeve

U subotu u Hreljinu Jurjevski kotlić

Sanja Gašpert



HRELJIN – U sklopu programa obilježavanja blagdana sv. Jurja – Jurjeve, proslave župnog blagdana na Hreljinu, u subotu, 25. travnja ispred Doma kulture Hreljin, s početkom u 15 sati bit će održan 11. Jurjevski kotlić.


Za titulu najbolje ekipe u kuhanju lovačkog gulaša natjecat će se trideset ekipa. Istovremeno će se održavati i Jurjevski sajam, uz prodaju sadnica i cvijeća.


Organizator događanja, Vijeće Mjesnog odbora Hreljin, poziva mještane i prijatelje Hreljina na druženje te degustaciju gulaša kojeg priprema Lovačko društvo Srndać Hreljin, oko 18 sati.




Također povodom Jurjeve, u ponedjeljak, 27. travnja u 19 sati u župnoj crkvi sv. Jurja mč. najavljen je koncert klasične glazbe na kojem će nam se predstaviti mladi glazbenici, učenici Glazbene škole Ivana Matateića Ronjgova. Organizatori su VMO Hreljin i Župa sv. Jurja mč. Hreljin. (S. G.