Branič Real Sociedada Jon Martin je u 30. minuti postigao svoj prvi pogodak u seniorskoj karijeri za baskijsku momčad, a konačnih 2-0 postavio je Brais Mendes u 83. minuti.


Hrvatski reprezentativci Luka Sučić i Duje Ćaleta-Car bili su u početnoj postavi Real Sociedada. Sučić je u 25. minuti izbio sam pred gostujućeg vratara Ryana, ali je on pravovremenim izlaskom s vrata uspio spasiti svoju mrežu. Sučić se još jednom napadački istaknuo u 55. minuti, kad je udarcem s ruba kaznenog prostora uzdrmao prečku.




Luka Sučić je zamijenjen u 64. minuti, a umjesto njega je ušao strijelac drugog pogotka Brais Mendes.


Duje Ćaleta-Car je igrao do 69. minute.


Real Sociedad je s 41 bodom ostao na sedmom mjestu ljestvice La Lige, a Levante je na predzadnjoj, 19. poziciji, s 26 bodova.


Vodeća Barcelona ima 73 boda, četiri više od drugoplasiranog Real Madrida.