1,91 promil

Vozač automobila i njegova 25-godišnja putnica lakše ozlijeđeni. Udario ih autom dobrano pijani vozač

Šarlota Brnčić

Ilustracija

Ilustracija

Protiv 69-godišnjaka se pokreće prekršajni postupak zbog prekršaja



Dvije su osobe lakše ozlijeđene u prometnoj nesreći koja se dogodila oko 14.50 sati na Cesti prekomorskih brigada u Puli.


Nesreća se dogodila kada je 69-godišnjak pod utjecajem alkohola od 1,91 promila upravljao automobilom, pulske registracijske oznake, kružnim tokom prometa Ceste prekomorskih brigada, Šijanske ceste, Labinske i Ulice 43. istarske divizije.


Vozač je zbog neprilagođene brzine prednjim dijelom automobila udario u zadnji dio automobila, zagrebačke registracijske oznake, kojim je ispred njega upravljao 23-godišnjak.




U nesreći su vozač automobila zagrebačke registracijske oznake i njegova 25-godišnja putnica lakše ozlijeđeni.


Protiv 69-godišnjaka se pokreće prekršajni postupak zbog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.