Ilustracija
Vozačici je na mjestu događaja naplaćena novčana kazna
povezane vijesti
- Opatijska oporba: Sjednica se pretvorila u unaprijed režiranu predstavu, a vijećnici se tretiraju kao publika
- Gradsko vijeće uvelo promjene u naplati parkiranja u Opatiji; nekoliko vijećnika napustilo sjednicu
- Građani redovito koriste parkirne automate: Gotovo 24 tisuće transakcija u prvih pet mjeseci
Oko 23.30 sati, u Požegi, u Zagrebačkoj ulici, na parkiralištu trgovačkog centra, 18-godišnja vozačica koja je upravljala automobilom, prilikom parkiranja je prešla preko povišenog rubnog kamena te udarila u ukrasno bilje, a potom u stakleni izlog trgovine.
Vozačici je na mjestu događaja naplaćena novčana kazna zbog počinjenog prekršaja iz Zakona o sigurnosti prometa na cestama.