Motiv?

Bacio plastičnu posudu i razni otpad na dva parkirana automobila. Oštetio vjetrobranska stakla i poklopac motora

Šarlota Brnčić

Ilustracija / Foto Zeljko Lukunic/PIXSELL

Ilustracija / Foto Zeljko Lukunic/PIXSELL

Na plaži oštetio dva stola za masažu te dvije stolice



Policijski službenici Policijske postaje Biograd proveli su kriminalističko istraživanje nad 53-godišnjakom zbog sumnje u dva oštećenja tuđe stvari.


Muškarca se sumnjiči da je 4. rujna, u noćnim satima, u Biogradu, na parkiralištu, bacajući plastičnu posudu i razni otpad na dva parkirana automobila talijanskih registarskih oznaka, oštetio vjetrobranska stakla i poklopac motora, čime je vlasnicima pričinio ukupnu materijalnu štetu veću od 5 tisuća eura.


Također ga se sumnjiči da je tijekom noći 3./4. rujna, u Biogradu na plaži, tjelesnom snagom oštetio dva stola za masažu te dvije stolice u vlasništvu 60-godišnjakinje, kojoj je pričinio materijalnu štetu od oko 2 tisuće eura.




Nakon provedenog kriminalističkog istraživanja, kaznena prijava protiv osumnjičenog 53-godišnjaka je podnesena nadležnom državnom odvjetništvu u Zadru.