Lokacija na Dravi, Križnica / Foto: Damir Špehar/PIXSELL
povezane vijesti
- Osječanin Marijan se već tri godine baš svakog dana kupa u Dravi: ‘Kao da te netko bocka tisućama iglica…’
- Kobno prevrtanje čamca. U Dravi kod Ferdinandovca utopio se 63-godišnji muškarac
- “Nije bilo vremena za gubljenje, čovjek je počeo tonuti”: Ovo su riječki policajci koji su spasili život stranom turistu
U utorak je pronađeno beživotno tijelo 33-godišnjaka koji je nestao u subotu oko 17,00 sati tijekom kupanja u Dravi u Križnici, a za kojim su tragali policija i HGSS, izvijestili su u srijedu iz virovitičko-podravske policije.
Iz policije kažu da je u utorak četiri kilometara nizvodno od Dravskog mosta pronađeno beživotno tijelo nestalog 33-godišnjaka. Utopljenik je bio iz Ferdinandovca, mjesta u susjednoj Koprivničko-križevačkoj županiji. Zbog toga je Općina današnji dan proglasila danom žalosti.
Provedenim očevidom na tijelu nisu pronađeni tragovi koji bi upućivali da je smrt nastupila kao posljedica kaznenog djela. Tijelo je prevezeno na patologiju virovitičke bolnice gdje će biti provedena obdukcija.
Mjesto na kojem se utopio označeno je tablom zabrane kupanja. Utopljenik je, kako se doznaje, u jednom trenutku panično zatražio pomoć, a potom nestao ispod površine vode.