
Toni Fruk i Karla Bobić / Foto Screenshot Instagram
povezane vijesti
Nogometni as NK Rijeke Toni Fruk zaručio se s dugogodišnjom djevojkom Karlom Bobić. Vijest o zarukama objavio je na svojim društvenim mrežama.
“Trostruka kruna je osigurana”, pohvalila se Karla Bobić prekrasnim vijestima uz fotografije s Frukom, na kojima je pokazala i dijamantni prsten.
Podsjetimo, Fruk je u razgovoru za naš list ranije otkrio detalje o svojoj vezi s Karlom.
“S djevojkom Karlom, Našičankom s kojom sam u vezi nekoliko godina, živim u Rešetarima, i to jednom mirnim, staloženim životom. Nema vam tu previše izlazaka, posebno ne večernjih, pokoja kava u Rijeci, Kastvu ili Srdočima”, ispričao je našem Ediju Prodanu u ožujku.
Iza 24-godišnjeg Fruka je najbolja sezona u Karijeri, njegovi golovi i asistencije odveli su Rijeku do dvostruke krune. Sjajne igre u riječkom dresu osigurale su i poziv u hrvatsku reprezentaciju, ali zbog sitnih zdravstvenih poteškoća nije dočekao debi na proteklom okupljanju. No, za to će imati priliku već za nekoliko mjeseci.