povezane vijesti
PAG – Paljenjem prve svijeće na velikom adventskom vijencu na glavnom gradskom trgu pored crkve Marijana Uznesenja danas u 18 sati počet će Advent u Pagu pod nazivom »Veselimo se Božiću«.
U organizaciji TZG-a Paga i Grada Paga pripremljen je prigodni program te brojna događanja tijekom prosinca za sve uzraste.
Djeca će uživati u brojnim nastupima, koncertima, predstavama i radionicama koje pripremaju Dječji vrtić Paški mališani, Gradska knjižnica i ostale udruge, od ponedjeljka 4. prosinca do četvrtka 21. prosinca.
U petak 22. prosinca u 11.30 sati na glavnom gradskom trgu u Pagu održat će se tradicionalno božićno druženje s građanima uz pjesmu i prigodni domjenak. U četvrtak 28. prosinca u 18 sati u crkvi Marijina Uznesenja održat će se Božićni koncert na kojem će nastupiti klape i glazbeni sastavi s otoka Paga.