
Ilustracija / Foto Vedran Karuza
Muškarac je u napadu zadobio teže tjelesne ozljede
povezane vijesti
- Čak trojica motociklista u nekoliko sati teško nastradala kod Omišlja, u Puntu i riječkoj Adamićevoj ulici
- Pijani muškarac dok su ga vozili u kolima Hitne pomoći napao i ozlijedio medicinara. Srećom, lakše
- Ispalio hitac u smjeru 46-godišnjaka u namjeri da ga usmrti. Teško ozlijeđeni muškarac prevezen u bolnicu
Rovinjska je policija dovršila kriminalističko istraživanje i utvrdila sumnju da su 56-godišnjak i 41-godišnjakinja počinili kazneno djelo teška tjelesna ozljeda.
Osumnjičene se tereti da su 20. srpnja oko 3 sata, ispred objekta na Cesti za Valaltu, fizički napali 61-godišnjeg talijanskog državljanina koji se požalio na ponašanje jednog od djelatnika objekta.
Ozlijeđeni muškarac zatražio je liječničku pomoć u Rovinju, a potom i u Italiji te je policija u rujnu zaprimila prijavu oštećenog i liječničku dokumentaciju iz koje je vidljivo kako je muškarac zadobio teže tjelesne ozljede.
Policijski službenici uhitili su 56-godišnjaka i 41-godišnjakinju te su ih po dovršetku kriminalističkog istraživanja, priveli u pritvorsku jedinicu Policijske uprave istarske.