Premijer liga rukometaša

Zamećani lako do bodova na dubrovačkom gostovanju, riječka momčad unatoč oslabljenom kadru matirala domaćine

Antonio Tomaš/Foto V. KARUZA

Drugo poluvrijeme je proteklo u gostujućem "utvrđivanju gradiva", u ritmu golova iznimno efikasni Zamet je slavio s 11 razlike

RIJEKA Utakmica 12. kola B skupine Paket24 Premijer lige rukometaša: Dubrovnik – Zamet 30:41 (14:20). Dvorana u Dubrovniku.

DUBROVNIK: Raguž, Tomić, Purin, Jurković 4, Pedić 5, Krešić 2, Kristović, Bevanda 6 (5), Jakić 7, Morović, Bukva 4, Jurić, Kosović, Raos 2, Bazdan.

ZAMET: Vučko 6 (1), Živković 9, Islamović 7, Sorić, Tomaš 6, Milih 6, Viskić, Mrakovčić 1, Devčić 4, Pikec 2, Kvastek.

Isključenja: Dubrovnik 12, Zamet 10 minuta. Sedmerci: Dubrovnik 6 (5), Zamet 1 (1).

Rukometaši Zameta su očekivano osvojili bodove na dubrovačkom gostovanju, riječka momčad je, iako prorešetana ozljedama, matirala domaćine, koji su joj bili tek partner za pucački trening.

Zamećani su lomili otpor domaćina do sredine prvog poluvremena do kada su Gospari skupo prodavali kožu, izborivši čak deset izjednačenja. Tada je riječka obrana postala mnogo gušći filter za njihove pokušaje, dok je na drugoj strani napad gostiju ostao i dalje vrlo produktivan, što se naravno itekako reflektiralo na rezultatu. Riječani su nanizali seriju 6:0 zaključenu golom Dina Islamovića za 16:10, isti odnos snaga je ostao do odmora. Drugo poluvrijeme je proteklo u gostujućem “utvrđivanju gradiva”, u ritmu golova iznimno efikasni Zamet je slavio s 11 razlike.