La Liga

Xavi upisao prvi poraz otkad je stigao na klupu Barcelone, Betis skočio na treće mjesto

Betis je nanio prvi trenerski poraz Xaviju otkad se vratio u Barci, a gol vrijedan pobjede dao je Juanmi u 79. minuti. Katalonci su propustili mnogo šansi na utakmici pogotovu "otpisani" Coutinho i Dembele, kojima je Xavi dao priliku.

BARCELONA Nogometaši Barcelone doživjeli su neugodan domaći poraz na Nou Campu od Betisa (0-1) u 16. kolu Primere.

Betis je nanio prvi trenerski poraz Xaviju otkad se vratio u Barci, a gol vrijedan pobjede dao je Juanmi u 79. minuti. Katalonci su propustili mnogo šansi na utakmici pogotovu “otpisani” Coutinho i Dembele, kojima je Xavi dao priliku.

Susret je obilježila i teška ozljeda igrača domaćih Gavija u 36. minuti, kada se pogođen iz blizine loptom u glavu srušio u nesvijest na terenu.

Pobjeda je katapultirala Betis na treću poziciju, a Barcelona je ostala sedma.

Ranije je Sevilla golom Ocamposa u 16. minuti svladala kod kuće Villareal s 1-0 i zadržala drugo mjesto. Ivan Rakitić je igrao do 57. minute.