Serie A

VIDEO Sassuolo ostao bez dva boda zbog pogreške i autogola Martina Erlića

Hina, Portal Novilist.hr

ĐENOVA U prvoj utakmici 37. kola talijanskog nogometnog prvenstva budući drugoligaš Sampdoria i Sassuolo su igrali 2-2 (1-2), a hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić postigao je autogol za konačni rezultat.

Susret u kojem niti jedan sastav nije imao rezultatski imperativ započeo je s tri gola u prvih 10-ak minuta, prvo je Gabbiadini (7) iskoristio kardinalnu pogrešku gostujućeg kapetana Ferrarija, ali su Berardi (9) i Matheus Henrique (11) ekspresno preokrenuli rezultat.

Sassuolo je bio u prednosti do 78. minute, a onda je Erlić (78-ag) nespretno zahvatio loptu na dva metra od vlastite gol-linije i svladao svog vratara. Njegov autogol možete pogledati ovdje.

Erlić je igrao do 90. minute za Sassolo koji je ostao 13. na ljestvici sa 45 bodova, dok je Sampdoria uvjerljivo posljednja sa samo 19 bodova.

Napoli je ranije osigurao naslov prvaka sa 86 bodova, drugi je Lazio sa 68, a treći Inter sa 66.