Njemačka

VIDEO Olmo hat-trickom srušio Bayern za trofej Superkupa! Ni Harry Kane nije pomogao…

Portal Novi list, Hina

Foto RB Leipzig, Instagram

MUENCHEN Nogometaši RB Leipziga pobjednici su njemačkog Superkupa, oni su u Muenchenu na Allianz Areni svladali Bayern a 3-0 (2-0), a sva tri gola postigao je bivši igrač Dinama, španjolski reprezentativac Dani Olmo.

Olmo je doveo Leipzig u vodstvo u 3. minuti najbolje se snašavši u gužvi pred golom, da bi najbolji potez utakmice izveo u 44. minuti kada je ismijao De Ligta prije no što je svladao Ulreicha, da bi konačni rezultat postavio iz kaznenog udarca u 68. minuti.

Ovdje možete pogledati oba pogotka Danija Olma.

Iako je tek ranije u subotu potpisao za Bayern, Harry Kane je dobio pola sata u dresu njemačkog prvaka.

Josip Stanišić nije konkurirao za nastup u momčadi Bayerna.