Konferencijska liga

VIDEO Navijači Partizana dva puta prekidali utakmicu protiv Kölna u Beogradu

Na južnoj tribini Stadiona Partizana, gdje se nalaze najvatreniji navijači Grobari, krenula je prva bakljada u trenutku Partizanova vodstva, odnosno u 15. minuti

RIJEKA Partizan iz Beograda u Konferencijskoj je ligi upisao novu pobjedu, srpska momčad je svladala njemački Köln rezultatom 2:0 na svom terenu.

Golove su zabili Fousseni Diabate i Ricardo Gomes, ali susret su ipak obilježili navijači neredi. Na južnoj tribini Stadiona Partizana, gdje se nalaze najvatreniji navijači Grobari, krenula je prva bakljada u trenutku Partizanova vodstva, odnosno u 15. minuti. Pirotehnička su sredstva završila na terenu i napravila dimnu zavjesu zbog čega je susret prekinut na pet minuta.

Novi prekid dogodio se u 32. minuti kada je sudac čak i povukao igrače s terena, ali je utakmica ipak nastavljena nakon nekoliko minuta.

Partizan je prvi u skupini s osam bodova, Nice uz utakmicu manje ima pet, Köln je na četiri boda, a Slovačko, uz utakmicu manje, na tek jednom osvojenom bodu.