Došlo i do okršaja

VIDEO Jurić uveo pa izvadio srpskog reprezentativca nakon 15 minuta igre: “Očito od njega nisam uspio napraviti igrača”

Foto Screenshot

Juventus je u 71. minuti prvi puta poveo golom Bremera, a Jurić je za to okrivio upravo Radonjića, koji prilikom izvođenja kornera nije pokrivao igrača

TORINO U gradskom derbiju 24. kola Serie A Juventus je bio bolji od Torina našega Ivana Jurića sa 4:2, a potez hrvatskog trenera u drugom poluvremenu je ono o čemu se najviše govori nakon utakmica.

Ivan Jurić u 59. je minuti u igru uveo srpskog reprezentativca Nemanju Radonjića pa ga 15-ak minuta kasnije izvadio iz igre.

Potez je to kakav se rijetko viđa, ali Jurić je definitivno imao svoje razloge, koje je i objasnio nakon susreta. Naime, Juventus je u 71. minuti prvi puta poveo golom Bremera, a Jurić je za to okrivio upravo Radonjića, koji prilikom izvođenja kornera nije pokrivao igrača. Taj gol možete pogledati ovdje

Jurić je odmah uz gol-liniju urlao na Radonjića, a par minuta poslije ga izveo iz igre. Pritom je došlo do okršaja da su ih morali razdvajati ljudi s Torinove klupe, što možete pogledati ovdje

– Ovo su stvari koje ja ne mogu razumjeti. Pokazao je potpuno nepoštovanje prema utakmici. Postoje stvari koje moraš napraviti kad izađeš na travnjak, a ti radiš sve suprotno. Taj dečko ima neke zanimljive ideje, stvari koje radi, ali ja očito od njega nisam uspio napraviti igrača. Nema se tu što puno reći.

Što me je razočaralo? Kod izvođenja kornera svatko ima svoj zadatak, mogu se svakom dogoditi greške, ali moraš biti prisutan, biti u utakmicu je osnovna stvar za igrača. Često se događa taj manjak koncentracije, a mi smo u danas platili danak – objasnio je ogorčeni Jurić nakon utakmice.