Pripreme u Australiji

VIDEO Hrvatske zastave i ovacije publike za Modrićev prvi ulazak u igru u novoj sezoni

Portal Novilist.hr

screenshot

screenshot

Modrić je pomogao svojoj momčadi doći do izjednačenja. Dodavanjem u prostor uposlio je Christophera Nkunkua, koji je izborio penal i zabio ga za izjednačenje i konačni rezultat



RIJEKA Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić odigrao je prve minute u dresu Milana u novoj sezoni u prijateljskoj utakmici protiv Intera (1:1) odigranoj u Perthu.


Modrić je u igru ušao u 62. minuti, preuzeo je kapetansku traku u trenucima dok je njegova momčad gubila 0:1, a njegov ulazak na teren je izazvao ovacije publike. Na stadionu su bile istaknute i hrvatske zastave, što možete pogledati ovdje.


Inter je vodio od 52. minute, kada je gol postigao Federico Dimarco, a Modrić je pomogao svojoj momčadi doći do izjednačenja. Dodavanjem u prostor uposlio je Christophera Nkunkua, koji je izborio penal i zabio ga za izjednačenje i konačni rezultat.




Situaciju pogledajte ovdje.


Kapetan hrvatske reprezentacije je ljetos produžio ugovor na još jednu sezonu.