Košarka

VIDEO Hezonja upisao double-double u Beogradu, a Delije mu vikale “pi*ko ustaška”

Foto Sergio Sanz/Euroleague

Hezonja je u igri proveo 31 minutu, a završio je dvoboj sa 17 koševa i 10 skokova

BEOGRAD Hrvatski košarkaški reprezentativac Mario Hezonja odigrao je još jednu odličnu euroligašku utakmicu i bio najbolji igrač Real Madrida koji je na gostovanju u Beogradu svladao Crvenu zvezdu sa 72-58.

Hezonja je u igri proveo 31 minutu, a završio je dvoboj sa 17 koševa i 10 skokova. Francuz Vincent Poirier je za pobjednike postigao 14 poena, a Senegalac Eli Ndiaye je ubacio 10.

Kod Crvene zvezde su po 14 koševa postigli su Luka Mitrović i Miloš Teodosić.

Real Madrid je vodeća momčad Eurolige s 14 pobjeda u 15 utakmica. Najbliži pratitelji branitelja naslova su Barcelona i bolonjski Virtus sa po 10 pobjeda iz 14 nastupa.

Inače, pred kraj prve četvrtine dvoranom je odzvanjalo “pi*ko ustaška” toliko intenzivno da je dva puta spiker morao upozoravati tribine da se smire. Poruka je bila upućena Mariju Hezonji, a ovdje možete poslušati kako je to zvučalo.