Serie A

Veliki derbi na San Siru završio bez golova, Juventus nije uspio uputiti niti jedan udarac u okvir Milanova gola

Paulo Dybala/Foto REUTERS

Milan je bio bolji i bliži pobjedi, no domaćin nije uspio probiti obrambeni zid torinske "Stare dame". Za domaćine je od 75. minute zaigrao hrvatski nogometaš Ante Rebić.

MILANO U derbiju 23. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan i Juventus su na San Siru odigrali bez golova, a za “Rossonere” je posljednjih 15 minuta igrao hrvatski nogometaš Ante Rebić.

Milan je bio bolji i bliži pobjedi, no domaćin nije uspio probiti obrambeni zid torinske “Stare dame”.

Koliko je Juventus bio opasan pokazuje i podatak kako torinski sastav nije uputio niti jedan udarac u okvir suparničkog gola.

Za domaćine je od 75. minute zaigrao hrvatski nogometaš Ante Rebić.

U ranije odigranom susretu Roma je na gostovanju pobijedila Empoli sa 4-2 ostvarivši treću uzastopnu pobjedu u svim natjecanjima.

Momčad Josea Mourinha je pobjedu osigurala već nakon prvog poluvremena kojeg je dobila sa 4-0, pri čemu su gosti od 33. do 37. minute zabili tri gola.