Prvenstvo Hrvatske

Vaterpolisti Primorja EB neočekivano lagano pali protiv Mladosti, Zagrepčani već do poluvremena slomili Riječane

Valentina Prokić

Mauro Ivan Čubranić/Foto M. LEVAK

Iako se očekivala izjednačena utakmica, takva je bila samo u prvoj četvrtini koja je završila 3:2, jer je Mladost već do poluvremena slomila Riječane (7:3)

RIJEKA Utakmica 6. kola prvenstva Hrvatske: Mladost – Primorje EB 15:8 (3:2, 4:1, 5:5, 3:0). SRC Mladost. Suci: Periš i Bura. Delegat: Kaurloto.

MLADOST: Jurlina (10 obrana), Bušić 1, Dadvani 1, Vrbnjak, Gluhaić, Jelača 6 (1), Adeishvili, Rakovac 2, Elez 2, Mijić 1, Herceg 2, Fabris, Sunara, Huljev.

PRIMORJE EB: M. I. Čubranić (8 obrana), Vuković, Te Riele, Kadivec, Brubnjak 3 (1), Brguljan 2, N. Čubranić 2, K. Babić 1, Tomić, Muslim, Crippa, Tončinić, Duvnjak-Starčević, L. Babić.

Igrač više: Mladost 5 (13), Primorje EB 2 (8). Peterci: Mladost 1 (1), Primorje EB 1 (2).

Vaterpolisti Mladosti pobijedili su Primorje EB te zasad pokazali da su još uvijek jača momčad te da će im biti vrlo teško preoteti treću poziciju u domaćem prvenstvu. Iako se očekivala izjednačena utakmica, takva je bila samo u prvoj četvrtini koja je završila 3:2, jer je Mladost već do poluvremena slomila Riječane (7:3) i osigurala prednost koju su do kraja samo povećali.